Mert Zeydanlı kimdir? Mert Zeydanlı ne iş yapıyor? Mert Zeydanlı tefeci olayı?

Mert Zeydanlı kimdir? Mert Zeydanlı ne iş yapıyor? Mert Zeydanlı tefeci olayı?
Yayınlama: 29.11.2023

Mert Zeydanlı aslen nerelidir? Mert Zeydanlı kaç yaşında? Mert Zeydanlı eşi kimdir? Mert Zeydanlı dolandırıldı mı? Mert Zeydanlı kimdir? Mert Zeydanlı ne iş yapıyor? Mert Zeydanlı tefeci olayı? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Malum dolandırıcılık olayına tefecilik demeyelim de dolandırıcılık olayındaki dosyaya Mert Zeydanlı’nın ismi 19. şikayetçi olarak ana davaya girdi.İş insanı olduğu belirtilen Mert Zeydanlı’nın da yüksek getiri vaadi ile Seçil E.’a milyonlarca dolar verdiği ortaya çıktı. Konu ile iligli mahkeme süreci devam ediyor. Olaydan dolayı Sanık E”ın “özel belgede sahtecilik” ve “tacir veya şirket yöneticisi olan ya da şirket adına hareket eden kişilerin ticari faaliyetleri sırasında, kooperatif yöneticilerinin kooperatifin faaliyeti kapsamında nitelikli dolandırıcılık” suçlarından 66 yıldan 216 yıla kadar hapsi istenyor.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Mert Zeydanlı kimdir? Mert Zeydanlı ne iş yapıyor? Mert Zeydanlı tefeci olayı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.