Milli Eğitim Bakanı istifa etti Yusuf Tekin son dakika haberi gerçek mi?

Milli Eğitim Bakanı istifa etti Yusuf Tekin son dakika haberi gerçek mi?
Yayınlama: 25.09.2023

Milli eğitim bakanı istifa etti Yusuf Tekin Son dakika haberi gerçek mi? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı İstifa Mı Etti? Yusuf Tekin Görevinden Mi Ayrıldı?

Bu haber bir anda gündem oldu fakat Hayır. Yusuf Tekin, Milli Eğitim Bakanlığı görevine devam etmektedir. Sosyal medyada gündem olan Milli eğitim bakanı istifa etti haberi asılsızdır.

En son dün Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğretmenlik kariyer basamakları sürecine ilişkin, Anayasa Mahkemesinin iptal kararının gerekçesini beklediklerini belirterek, “Eğer daha önceki gibi test sınavı yaparsak, bu sınavın bir mali yükü var. Ayrıca en az 10 yıllık bir öğretmenin bir test sınavı ile değerlendirilmesini de doğru bulmuyorum. O yüzden bu konuda hazırladığımız bir formülü önümüzdeki hafta sizlerle paylaşacağız.” açıklamasını yaptı.

Eskişehir Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Milli eğitim bakanı istifa etti Yusuf Tekin Son dakika haberi gerçek mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.