Nazif Mehmet Yazıcı kimdir, aslen nereli? Nazif Mehmet Yazıcı hangi üniversite mezunu?

Nazif Mehmet Yazıcı kimdir, aslen nereli? Nazif Mehmet Yazıcı hangi üniversite mezunu?
Yayınlama: 01.12.2023

Porshce CEO’su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir, aslen nereli? Nazif Mehmet Yazıcı hangi üniversite mezunu? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Nazif Mehmet Yazıcı, 2007 yılında Porsche AG’deki kariyerine Satın Alınan Dış Parçalar bölümünde kalite mühendisi olarak başlamıştır. 2010-2023 yılları arasında çeşitli liderlik pozisyonlarında görev almış ve en son olarak Kalite Komple Araç ve Analiz Direktörü olarak atanmıştır. Mehmet Yazıcı’nın kariyeri, 2003 yılında DaimlerChrysler, AG.’de başlamıştır. Makine Mühendisliği eğitimini Duisburg-Essen Üniversitesi’nde tamamlamış ve ardından aynı üniversiteden Doktora derecesi almıştır.

Porsche Mühendislik Hizmetleri Kuzey Amerika, uluslararası bir teknoloji hizmetleri sağlayıcısının en yeni yan kuruluşu olarak, pazar spesifik fonksiyonlar ve dijital hizmetler için araç ve yazılım geliştirmeye odaklanmaktadır. Porsche Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Markus-Christian Eberl, “Nazif Mehmet Yazıcı’yı ABD’deki Porsche Mühendisliği bölümünün başına getirmekten mutluluk duyuyoruz” dedi. “Uzmanlığı paha biçilemez ve müşterilere pazara özel, birinci sınıf teknoloji çözümleri sunarken, Porsche Engineering’in Kuzey Amerika’daki varlığını daha da güçlendireceği için heyecanlıyız.”

Nazif Mehmet Yazıcı, CEO pozisyonuna 1 Ocak 2024 tarihinde başlayacaktır. Porsche Engineering Group GmbH, Almanya, Çek Cumhuriyeti, İtalya, Romanya, Çin ve ABD’deki lokasyonlarıyla otomotiv endüstrisinin uluslararası bir teknoloji ortağıdır. Dr. Ing’nin yan kuruluşu. hc F. Porsche AG, müşterileri için işlevler ve yazılım da dahil olmak üzere geleceğin akıllı ve bağlantılı aracını geliştirmektedir. Yaklaşık 1.800 mühendis ve yazılım geliştiricisi, yüksek düzeyde otonom sürüş fonksiyonları, e-mobilite ve yüksek voltaj sistemleri, bağlantı ve yapay zeka alanlarındaki en son teknolojilere odaklanmıştır. Amaçları, Ferdinand Porsche’nin 1931’de kurulan tasarım ofisi geleneğini sürdürmek ve yarının dijital araç teknolojilerini geliştirmektir. Bu hedefe ulaşmak için araç uzmanlığını derinlemesine, dijital ve yazılım uzmanlığıyla birleştirmektedirler.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Porshce CEO’su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir, aslen nereli? Nazif Mehmet Yazıcı hangi üniversite mezunu? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.