Nebi Hatipoğlu proje tanıtımı toplantısında projelerini anlattı

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, düzenlediği lansman toplantısında kendi yönetimi döneminde gerçekleştireceği projelerin tanıtımını ‘Dünya Şehri Olmak Eskişehir’e Çok Yakışacak’ başlığıyla yaptı.

Nebi Hatipoğlu proje tanıtımı toplantısında projelerini anlattı
Yayınlama: 05.03.2024

Eskişehir’de yaşanan son dakika haberlerini, olayları, ayrıca komşu illerde yaşanan olayları Eskişehir yerel olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Eskişehir haber olarak iha kaynaklarından aldığımız bilgi ve haberlere göre Nebi Hatipoğlu proje tanıtımı toplantısında projelerini anlattı;

Nebi Hatipoğlu’ndan proje tanıtımı toplantısında projelerini anlattı. “Bu zamana dek 97 mahallede 45 bin üzerinde kapıyı çalarak çalıştık. Tarımda, sanayide, teknolojide, turizmde, eğitimde, sanatta, kültürde; her bakımdan Türkiye’nin dinamosu olabilecek bu şehir ne yazık ki layığının da potansiyelinin de çok uzağında. Ben ve arkadaşlarım diyoruz ki; ‘Daha hızlısını, daha doğrusunu biz yaparız. Gençliğin enerjisiyle, başka bir anlayışla hazırız.” Dedi.

İşte projelerden başlıklar;

  • Altyapıyı çözeceğiz.
  • Kentsel dönüşüm
  • Ucuz ve temiz su
  • Frigya Vadisi ve Eskişehir Medyakent
  • Yüzü gülen gençler, katma değer oluşturan kadınlar
  • Herkes için çalışan belediye

Hatipoğlu konuşmasında öne çıkardığı diğer projeleri de şu şekilde açıkladı:

“Türkiye’nin ilk yerel turizm kalite girişimi Parlayan Yıldız Eskişehir, 7 gün 24 saat açık Uyanık Kütüphane, eğitimle sporu aynı bünyede birleştirerek geleceğin yıldız sporcularını yetiştirecek Eskişehirspor Koleji, şehir genelindeki ihtiyacı karşılamak üzere 12 saat çalışacak 20 yeni kreş, ücretsiz spor dersleri ve diyetisyen hizmeti de sunulacak 20 yeni aile yaşam merkezi, tüm köylere asfalt yol.”

Bu haber iha kaynaklarında tespit edilmiş, bizlere servis edilmiştir. Bizlerde siz değerli okurlarımıza sunduk. Kaynak; İhlas Haber Ajansı – Eskişehir Yerel Haber

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.