Nermin Gelbal Gökduman kimdir, nerelidir, kaç yaşında?

Nermin Gelbal Gökduman kimdir, nerelidir, kaç yaşında?
Yayınlama: 25.11.2023

Nermin Gelbal Gökduman kimdir, Nermin Gelbal Gökduman nerelidir, Nermin Gelbal Gökduman kaç yaşında? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Türkiye’nin eşsiz doğal zenginliklerine sahip Kazdağları, sadece muazzam manzaralarıyla değil, aynı zamanda burada yaşayan insanların hikayeleriyle de öne çıkıyor. Nermin Gelbal Gökduman kimdir son zamanlarda vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde merak ediliyor. Başarılı kariyeriyle ön plana çıkan Gökduman hakkında bilinen tüm detayları sizler için araştırdık!

Nermin Gelbal Gökduman kimdir? Biyografisi? Vikipedi?

Türkiye’nin doğal güzellikleriyle ünlü Kazdağları’nın hanım ağası olarak tanınan Nermin Gelbal Gökduman, başarılı kariyeri ve sağlığa odaklı yaşam tarzıyla dikkat çekiyor.

1974 yılında dünyaya gelen Nermin Gelbal Gökduman, İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra çelik sektöründe başladığı kariyerine, telekom sektöründe yöneticilik yaparak devam etti. Ancak Gökduman, gerçek mutluluğun sağlık ve aile hayatında olduğunu fark ederek, Kazdağları’nın eşsiz doğasında kendine yeni bir yol çizdi. Üretilmeye başlandığı tarihten itibaren zeytinyağları, 2013, 2014 ve 2016 yıllarında Türkiye’de düzenlenen Zeytin Dostu Ulusal Zeytinyağı Yarışmalarında “ALTIN ​​MADALYA” ile ödüllendirilmiştir. Kendi bahçesindeki zeytin ağaçlarından zeytinyağı üretme fikri Nermin’in hayatına anlam katan bir dönüm noktası oldu. Zeytin ağaçlarının sağlık üzerindeki olumlu etkilerini keşfederek, bu alanda daha fazla bilgi edinme ve araştırma yapma arzusunu dile getirdi.

Gökduman, sağlıklı yaşam tarzına duyduğu ilgiyi Kazdağları’nda zeytinyağı üretimine yönlendirerek, 2012 yılında Altınoluk Avcılar’da 800 ağaçla başladığı zeytinyağı serüvenini, bugün 8 bin adet asırlık zeytin ağacı ile sürdürüyor. Toplam 500 dönüm üzerindeki zeytinlikleri, zeytinin en kaliteli olduğu alanlarda konumlandıran Gökduman, bu alandaki başarılarıyla adından sıkça söz ettiriyor.

Nermin Gelbal Gökduman nerelidir?

Bu konuda tam olarak bir açıklama yapmamıştır.

Nermin Gelbal Gökduman kaç yaşında?

Nermin Gelbal Gökduman 1974 yılında doğmuştur ve 2023 yılında 49 yaşındadır.

Nermin Gelbal Gökduman evli mi, eşi kimdir?

Özel hayatı konusunda pek bir açıklama bulanmamaktadır. Evli olduğu söyleniyor fakat eşi hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Kendisi @nerminhanimzeytinligi/ kullanıcı adı ile instagramda bulunur. Aşağıdaki video ve açıklama ile şu bilgileri vermiştir.

Gerçek zeytinyağı nasıl anlaşılır?

Kendi zeytinlerimizden, kendi fabrikamızda sıkım yaparak ürettiğimiz katkısız zeytinyağlarımızın kalitesini, donma özelliklerine değil, bilimsel testlere dayandırıyoruz. Zeytinin çeşidi ve kimyasal bileşimi, donma sıcaklığını etkileyebilir. Bu nedenle zeytinyağının kalitesini sadece donup donmamasına göre
değerlendirmek yanıltıcı olabilir. Sizlerden gelen sorulara istinaden kendi yağlarımızdan dolaba koyduk ve farklı derecelerde donduğunu test ettik. Zeytinyağlarımız +4 derecenin altında 1 hafta dolapta ağzı kapalı olarak kaldığında kristalleşerek donmaya başlıyor. Yine de unutmayalım ki zeytinyağının kalitesi donma durumuna göre değil, duyusal ve kimyasal testlerle belirlenir.

Zeytinyağı çeşitlerimize web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Nermin Gelbal Gökduman kimdir, Nermin Gelbal Gökduman nerelidir, Nermin Gelbal Gökduman kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.