Netflix Film Önerileri 2023

Netflix Film Önerileri 2023
Yayınlama: 06.09.2023

Netflix Film Önerileri 2023: En İyi, Sürükleyici, Komedi, Aksiyon, Korku, Gerilim Netflix Film Önerileri

Çernobil 1986

Ukrayna’sında Çernobil nükleer santralinde patlamasında bir itfaiyecinin yaşadıklarını konu alan Çernobil 1986’un yönetmenliğini ve başrolünü Danila Kozlovsky üstleniyor. İzini kaybettiği eski sevgilisi ile yeniden buluşan Alexey itfaiyecilikten emekli olarak yeni bir hayata başlamak ister. Ancak o esnada Çernobil felaketinin ortaya çıkmasıyla Alexey tehlikeli bör görev üstlenir.

Nöbetçi

Fransız yapımı film ateş hattındaki travmatik bir görevin ardından eve gönderilen iyi eğitimli bir Fransız asker, kız kardeşine saldıran adamı yakalamak için ölümcül yeteneklerini kullanır. Suriye’de yaşadığı savaş travmasından sonra Nice’e, Sentinel Operasyonu’nda görev almak üzere atanan Klara kız kardeşine yapılanların intikamını almak için acımasız bir ava çıkar.

Donma Noktası

İspanyol yapımı Donma Noktası filminin yönetmen koltuğunda Lluís Quílez yer alıyor. Görevli olduğu mahkum nakil aracı saldırıya uğrayınca bir polis memuru, dondurucu soğukla baş etmeye çalışırken içerideki ve dışarıdakilerle de ölüm kalım savaşı verecektir. Hapishane aracı ıssız bir yolda saldırıya uğrar ve sıfırın altında soğukla yaşam mücadelesi veren polis memurunun hikayesi ele alınır. Hayatta kalmayı başaran polis memuru Martin, kabinin içinde barikat kurmayı başarır ancak mahkumlar onu bitirip kaçmanın bir yolunu ararlar.

Outside the Wire

Amerikan yapımı Outside the Wire insansız hava aracı pilotunun önemli bir görevini ele alıyor. Bir İHA pilotu olan Harp tehlikeli bir bölgeye gönderilir. Harp’ın burada kıyamete neden olabilecek bir cihazı bulması istenir. Bir andoid subay ile birlikte çalışan Harp’ın cihazı yanlış kişilerin eline geçmeden bulması gerekmektedir. Filmin yönetmen koltuğunda Mikael Hafstrom otururken başrol kadrosu ise Anthony Mackie, Damson Idris, Emily Beecham gibi isimlerden oluşuyor.

Kağıttan Hayatlar

Can Ulkay’ın yönetmen koltuğunda yer alan Kağıttan Hayatlar filminin başrollerini Çağatay Ulusoy ve Emir Ali Doğrul’un paylaştığı Türk yapımı dram filmidir. Kağıt toplayarak geçimini sağlayan genç bir çocuk olan Mehmet’in hikayesini ele alınır. Mehmet’in Ali adında 8 yaşındaki bir çocukla tanışmasıyla yaşamı bambaşka bir hal alır. Ali’yi ailesine kavuşturmaya çalışan Mehmet, bu sırada küçük çocukla arasında farklı bir bağ kurar.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.