NOSSO Garden Eskişehir Vadişehir’de Kapılarını Açtı!

NOSSO Garden Eskişehir Vadişehir’de Kapılarını Açtı!
Yayınlama: 02.07.2024

Vadişehir’in ihtiyacı olan, aynı zamanda Emek mahallesi, 71 Evler mahallesi sakinlerinin de mumla aradığı bu mekanın açılmasını halk büyük ilgiyle karşıladı. Ücretsiz çocuk alanı, sigara içilmeyen aile alanı ile tam not almayı başaran bir işletme.

NOSSO Garden Eskişehir Vadişehir’de Kapılarını Açtı!

Eskişehir’in gözde semtlerinden Vadişehir’de yeni bir yaşam alanı daha hayata geçti. Nosso Premium ailesinin en yeni üyesi olan NOSSO Garden, şehrin dinamik ve modern yüzünü yansıtıyor. Bu özel mekan, hem bölge halkı hem de şehir dışından gelen misafirler için çeşitli aktiviteler ve hizmetler sunuyor.

NOSSO Garden Neler Sunuyor?

NOSSO Garden, her yaş grubuna hitap eden çeşitli etkinlikler ve hizmetlerle donatılmıştır:

1. Kafe ve Restoranlar:
Farklı mutfaklardan lezzetler sunan restoranlar ve şık kafeler, ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmak için hizmet veriyor. Sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar her öğünde damak zevkinize uygun lezzetler bulabilirsiniz.

2. Yeşil Alanlar
Şehir hayatının stresinden uzaklaşmak isteyenler için geniş yeşil alanları bulunuyor. Ailenizle ve arkadaşlarınızla doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

3. Sağlıklı Beslenme:
Sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenme hedefleyenlere tam uygun bir işletme.

4. Eskişehir Ücretsiz Çocuk Oyun Alanı
En önemli kısımlarından birisi ücretsiz çocuk oyun alanının olması. Aileler çocuklarını güvenle bırakabilecekleri oyun alanlarında, çocuklar eğlenceli ve güvenli bir şekilde vakit geçirebilirler.

5. Etkinlikler ve Toplantı Alanı:
NOSSO Garden, düzenli olarak çeşitli meslek gruplarına, topluluklara, organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek güzel bir alan sağlıyor.

NOSSO Garden, açılışından itibaren büyük ilgi gördü ve Eskişehir’in yeni buluşma noktası haline geldi. Siz de sevdiklerinizle birlikte bu eşsiz mekanda keyifli zaman geçirebilir, NOSSO Garden’ın sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Vadişehirde açılan Nosso Garden ücretsiz çocuk oyun alanı ile büyük ilgi görüyor. Aileler bir şeyler yiyip içerken çocuklarını gönül rahatlığıyla bıraktığı alanda oyun ablası da bulunuyor. Ayrıca çocukların oyun alanında bulunan kamera sistemi ile mekanın her yerinden çocuğunuzu izleyebilirsiniz.

Özetleyecek olursak, Eskişehir Nosso Garden;

Ücretsiz Çocuk oyun alanı
Ücretsiz otopark
Bebek bakım odası
Mescit
Nargile
Kahvaltı
Dünya mutfağı
Vip toplantı salonu
Sigara içilmeyen ayrı salon
Bahçe
Okey salonu
Bahçe oturma alanı ile sizleri bekliyor.

Tam adresi: Vadişehir, Mithat körler parkı, Kayaalp sokak No: 1/1, 26004 Odunpazarı/Eskişehir

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.