Okullar tatil mi oldu son dakika? Eskişehir, Ankara?

Okullar tatil mi oldu son dakika? Eskişehir, Ankara?
Yayınlama: 19.11.2023

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre Eskişehir için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Eskişehir hava durumu Karla Karışık Yağmur, sıcaklık 2°.Yarın için Eskişehir hava durumu Bulutlu, sıcaklık 4°. 21 Kasım 2023 Salı Eskişehir hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 7°. 22 Kasım 2023 Çarşamba Eskişehir hava durumu Sisli, sıcaklık 14°.

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü’nün uyarılarının ardından Eskişehir’de öğleden sonra kuvvetli rüzgarla birlikte sağanak yağış etkili oldu. Hava sıcaklığının hissedilir derecede düştüğü kent merkezinde yer alan Mustafa Kemal Atatürk Caddesi ve çevresindeki bazı sokaklarda vatandaşların sağanaktan korunmak için şemsiyeler ile korunmaya çalıştı.

Okullar tatil mi oldu son dakika? Kar ve fırtına uyarısı! 20 Kasım 2023 Pazartesi İzmir, Bursa, Eskişehir ve Ankara’da yarın okullar tatil mi edildi?

18.11.2023 Cumartesi sabah saatlerinden itibaren Marmara Bölgesi genelinde rüzgarların kuzey ve kuzeybatı yönlerden fırtına (50-70 km/saat), 19.11.2023 Pazar günü sabah saatlerinde itibaren kuvvetli fırtına (70-90 km/saat) doğusunda yer yer tam fırtına (90-110 km/saat) şeklinde eseceği tahmin edildiğinden yaşanabilecek ulaşımda aksamalar, çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Henüz okulların tatil edildiği bildirilmedi. Gelişme olduğunda haberimizi güncelleyeceğiz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.