Onur Bayraktar kimdir neden öldü? Onur Bayraktar kaç yaşında vefat etti?

26 Kasım 2010’da geçirdiği motosiklet kazası nedeniyle hayatını kaybeden oyuncu Onur Bayraktar henüz 31 yaşındayken 2010 yılının 26 Kasım günü, sahne aldığı Leyla’nın Evi isimli oyunun çıkışında Balat’taki evine giderken Üsküdar’da geçirdiği motosiklet kazasında yaşamını yitirmişti.

Onur Bayraktar kimdir neden öldü? Onur Bayraktar kaç yaşında vefat etti?
Yayınlama: 06.12.2023

Onur Bayraktar kimdir neden öldü? Onur Bayraktar kaç yaşında vefat etti? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır. Bu sorular bizlere sıklıkla sorulmaktadır. Bizlerde sizin için araştırdık;

Onur Bayraktar, yaşarken “Bana günün birinde bir şey olursa Ortaköy Camisi’nden uğurlayın” dileğini ifade etmişti. Ne yazık ki, bu dilek gerçekleşti. Onur Bayraktar’ın cenazesi Ortaköy Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Genç yaşta kaybettiğimiz bu yetenekli oyuncu, Türk televizyon dünyasında bıraktığı izle ve anısına saygıyla anılıyor.

Onur Bayraktar Kimdir? Nereli?

Üsküdar’da geçirdiği motosiklet kazası sonucunda Onur Bayraktar, sadece 31 yaşındayken aramızdan ayrıldı. Onur Bayraktar, 15 Mayıs 1979 tarihinde Samsun’da doğdu. Türk dizi ve tiyatro oyuncusu olarak kariyerine başladı ve Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Oyunculuk yeteneği sayesinde birçok dizide ve tiyatro oyununda rol aldı.

Ancak Onur Bayraktar’ın hayatı, genç yaşta trajik bir şekilde son buldu. 26 Kasım 2010 tarihinde, İstanbul Üsküdar’da sahne aldığı Leyla’nın Evi adlı oyunun çıkışında Balat’taki evine gitmek üzere motosikletiyle yola çıktı. Ancak bu yolculuk, onun hayatının sonu oldu.

Ahu Türkpençe ile birlikte rol aldığı “Şöhret” adlı dizide tanındı. Daha sonra “Sessiz Fırtına” ve “Güldünya” dizilerinde de rol alan ve ATV’de yayınlanan Kapalıçarşı adlı dizinin kötü adamı “Timur” karakteriyle hafızalara kazındı.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Onur Bayraktar kimdir neden öldü? Onur Bayraktar kaç yaşında vefat etti? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.