Reshad Strik kimdir? Nerelidir? Dini? Sabina Pitic Reshad Strik eşi ve çocuğu kimdir, nereli?

Reshad Strik kimdir? Nerelidir? Dini? Sabina Pitic Reshad Strik eşi ve çocuğu kimdir, nereli?
Yayınlama: 29.11.2023

Reshad Strik kimdir? Reshad Strik Nerelidir? Reshad Strik Dini? Sabina Pitic kimdir, nerelidir? Reshad Strik eşi ve çocuğu kimdir, nereli? Reshad Strik eşi nereli? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Boşnak kökenli olan Avustralyalı aktör Reshad Strik, büyüdüğü yer olan Avustralya’nın Yeni Güney Galler eyaletinde, Central Coast bölgesinde yetişti. Ulusal bir reklam filminde rol aldıktan sonra, Avustralya Tiyatro ve Sanat Akademisi’ne katıldı.

Akademiden mezun olduktan sonra, Reshad Strik, Blue Heelers adlı televizyon şovunda konuk oyuncu olarak yer aldı ve daha sonra ‘Headland’ adlı dizideki performansıyla dikkat çekerek Los Angeles’ta çalışma fırsatı buldu.

Amerika’da ilk olarak “Tepenin Gözleri 2” filminde Mickey adlı bir Amerikalı askeri canlandıran Strik, ayrıca ünlü şarkıcı Jessica Simpson’ın “A Public Affair” adlı klibinde de rol aldı.

Hong Konglu yönetmen Fruit Chan’ın yönettiği psikolojik gerilim filmi “Don’t Look Up”ta başrol oynayan Strik, 2013 yılında Türkiye’ye gelerek kariyerine burada devam etti.

2014 yılında “Filinta” dizisinde rol aldı ve 2015’te “Diriliş Ertuğrul” dizisinde Ömer karakterini canlandırdı.

TRT Belgesel kanalında yayınlanan “Ailenin Yeni Üyesi” adlı programda, yabancı ailelerle aynı sofrada bulunarak yeni dostluklar kurmaktadır. 2010 yılında Saraybosna’da Sabina Pitić ile evlenen Strik’in bu evlilikten iki çocuğu bulunmaktadır. Ailesiyle birlikte İstanbul’da yaşamaktadır.

1981 yılında Avustralya’nın Canberra şehrinde doğan Reshad Strik, Türkçe bilmekle birlikte, dil konusunda tam anlamıyla yetkin değildir. 2014 yılında Türkiye’ye taşındıktan sonra bir yıl boyunca Türkçe dersleri almıştır.

Reshad Strik’in dini inancı İslam’dır. Boşnak kökenli olan babası vefat etmiştir, ancak annesi hala hayattadır. İki erkek kardeşi bulunan Strik, İngilizce’nin yanı sıra Boşnakça ve kısmen Türkçe bilmektedir.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Reshad Strik kimdir? Reshad Strik Nerelidir? Reshad Strik Dini? Sabina Pitic kimdir, nerelidir? Reshad Strik eşi ve çocuğu kimdir, nereli? Reshad Strik eşi nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Sabina Pitić kimdir? Reshad Strik kaç çocuğu var? Reshad Strik kaç dil biliyor?

Sabina Pitic’in yaşını öğrenmek istiyorsanız, 1988 yılında Saraybosna’da doğduğunu bilmelisiniz. Dolayısıyla, Sabina Pitic şu anda 33 yaşındadır. Tam doğum tarihini bilemediğimiz Sabina Pitic’in hangi burç olduğu bilinmemektedir. Müslüman bir ailede dünyaya gelen Sabina Pitic, 1988 yılında Saraybosna’da doğmuştur. Sabina Pitic, aslen Saraybosnalıdır.

Sık sık seyahat eden Sabina Pitic’in nerede oturduğu bilinmemektedir. Sabina Pitic’in boyu 1.65’tir. Sabina Pitic’in kilosu 58 kg’dir. Sabina Pitic’in göz rengi kahverengidir. Eğitimine Saraybosna’da başlayan Sabina Pitic, lise eğitimini tamamladıktan sonra Saraybosna Üniversitesi Ekonomi ve İşletme Fakültesi’nde öğrenim görmüştür. Saraybosna Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra yüksek lisans eğitimini Texas A & M University’de tamamlamıştır. Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Reshad Strik kimdir? Reshad Strik Nerelidir? Reshad Strik Dini? Sabina Pitic kimdir, nerelidir? Reshad Strik eşi ve çocuğu kimdir, nereli? Reshad Strik eşi nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.