Şampiyonlar kupayı başkana emanet etti

Şampiyonlar kupayı başkana emanet etti
Yayınlama: 05.03.2024

Eskişehir’de yaşanan son dakika haberlerini, olayları, ayrıca komşu illerde yaşanan olayları Eskişehir yerel olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Eskişehir haber olarak iha kaynaklarından aldığımız bilgi ve haberlere göre Şampiyonlar kupayı başkana emanet etti;

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Lig’inde Bozüyük’ü başarıyla temsil eden, 1. lige şampiyon olarak çıkan Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol Takımı, şampiyonluk kupasını Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na getirerek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Lig’ini bu yıl şampiyon olarak tamamlayan ve 1. lige yükselen Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol Takımı’nın antrenörü, voleybolcular ve teknik ekip Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Şampiyonluk kupasını Başkan Bakkalcıoğlu’na getirerek takıma ve kulübe desteklerinden dolayı teşekkür eden sporcular ve kulüp yöneticileri 1. lige yükselmenin mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını ifade ederek “Desteklerinizden dolayı size ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dediler.

Başkan Bakkalcıoğlu’da takımın şampiyon olarak 1. Lige çıkması ile ilgili olarak “Bizim için büyük bir mutluluk. Ortada takdir edilmesi gereken güzel bir başarı var. 1. Ligde Bozüyük’ü temsil edecek olmanız Bozüyük’ümüz için gurur verici.

Bizlere bu gururu yaşatan “Bizim Kızlar”ımızı ve teknik heyeti bir kez daha tebrik ediyorum. Biz Bozüyük Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanındayız.” dedi.

Bu haber iha kaynaklarında tespit edilmiş, bizlere servis edilmiştir. Bizlerde siz değerli okurlarımıza sunduk. Kaynak; İhlas Haber Ajansı – Eskişehir Yerel Haber

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.