Seher Sultan Kimdir? Seher Yaşayacak kimdir, mesleği nedir? Seher Yaşayacak babası kimdir? Seher Yaşayacak ailesi kimdir?

Seher Sultan Kimdir? Seher Yaşayacak kimdir, mesleği nedir? Seher Yaşayacak babası kimdir? Seher Yaşayacak ailesi kimdir?
Yayınlama: 30.11.2023

Seher Sultan Kimdir? Seher Yaşayacak kimdir, mesleği nedir? Seher Yaşayacak babası kimdir? Seher Yaşayacak ailesi kimdir? Ece Üner’in programında muhabir olarak görev yapan Seher Yaşayacak, aynı zamanda Karşıyaka takımının tutkulu bir taraftarıdır. Sosyal medyada “Seher Sultan” adıyla tanınan Yaşayacak, özellikle Dilan Polat’ın şirketleri ve vergileri hakkındaki açıklamalarıyla dikkat çekiyor. Twitter’daki @sehersultan1912 kullanıcı adlı Yaşayacak’ın takipçi sayısı 200 binden fazla. Seher Sultan, finans ve ekonomi alanında deneyimli bir gazeteci olarak bilinse de magazinle ilgilenmediğini vurguluyor. Babası ve ailesi hakkında ise bilgi bulunmamaktadır. Seher Sultan Kimdir? Seher Yaşayacak kimdir, mesleği nedir? Seher Yaşayacak babası kimdir? Seher Yaşayacak ailesi kimdir?

Seher Sultan, İzmir’de doğdu ve ailesiyle birlikte İstanbul’a taşındı. Bu süreç, onun hayatında önemli bir dönüm noktasıydı ve İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde okumak için bu şehre gelmesine yol açtı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.