Simge Fıstıkoğlu kimdir? Kaç yaşında? Babası kimdir? Simge Fıstıkoğlu Eşi ve çocuğu

Simge Fıstıkoğlu kimdir? Kaç yaşında? Babası kimdir? Simge Fıstıkoğlu Eşi ve çocuğu
Yayınlama: 26.11.2023

Simge Fıstıkoğlu, babası Kimdir? Simge Fıstıkoğlu kimdir? Simge Fıstıkoğlu Kaç yaşında? Simge Fıstıkoğlu Babası kimdir? Simge Fıstıkoğlu Eşi ve çocuğu? Simge Fıstıkoğlu hangi kanalda? Simge Fıstıkoğlu hangi takımı tutuyor? Simge Fıstıkoğlu estetiksiz Hali? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

12 Aralık 1982 tarihinde İstanbul’da doğan Simge Fıstıkoğlu, 2006 yılında Habertürk TV’de spor spikeri ve editörü olarak kariyerine başladı. 2009 yılında Türkiye’nin ilk kadın spor müdürü unvanını elde etti. 2011 yılı Haziran ayında haber programcılığına adım atarak Habertürk TV’de sırasıyla “1 Gün,” “Gün Başlıyor,” “Gece Gece” ve “Burası Haftasonu” isimli programları hazırlayıp sundu. Temmuz 2013’te Show TV’ye geçiş yaptı ve 2015 yılında NTV ile anlaşarak “Günün İçinden,” “Gece Bülteni” ve “Bana Söz Ver” isimli kuşakları hazırlayıp sundu.

Simge Fıstıkoğlu, 2018 yılında Emir Tavukçuoğlu ile evlenmiş olup, iki çocuk annesidir.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Simge Fıstıkoğlu kimdir? Kaç yaşında? Babası kimdir? Simge Fıstıkoğlu Eşi ve çocuğu sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.