Tarım Kredi Market indirim! 2023 Ekim Tarım Kredi Kooperatifi Fiyat Listesi

Tarım Kredi Market indirim! 2023 Ekim Tarım Kredi Kooperatifi Fiyat Listesi
Yayınlama: 13.10.2023

Tarım Kredi Market indirimli fiyat listesi! 2023 Ekim Tarım Kredi Kooperatifi indirime giren ürünler!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9 Ekim’deki kabine toplantısının ardından yaptığı açıklamada, “Zincir marketlerimiz başta olmak üzere tüm esnafımızı, işletmelerimizi yapacakları indirimlerle enflasyonla ve hayat pahalılığıyla mücadelemize destek vermeye davet ediyorum” ifadelerini kullanmıştı. Çağrıların ardından marketlerden peş peşe indirim açıklaması gelmişti.

Tarım Kredi Kooperatif Market; Türkiye’nin 81 ilinde 3 bini aşkın satış noktasıyla, kaliteden ödün vermeden, sağlıklı, doğal ve katkısız ürünlerini tüketiciler ile buluşturmaktadır. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın zincir marketlere yönelik yaptığı indirim çağrısının ardından Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde mevcut indirim kampanyalarına başladı. Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde başlatılacak yeni kampanya kapsamında süt, peynir, pirinç, nohut, mercimek, ayçiçeği yağı, salça, çay, un gibi temel ihtiyaç ürünlerinde yüzde 50’ye varan indirim yapılacak. Ayrıca Deterjan, sabun, kağıt peçete ve kağıt havlu gibi temizlik ürünlerinde de indirim yapılacak.

Bunlara ek olarak, cumartesi, pazar ve pazartesi günleri, çiftçilerden doğrudan tedarik edilerek satışı yapılan patates, soğan, elma, portakal, domates ve salatalık gibi meyve ve sebze ürünlerinde indirim kampanyası devam edeceği söylenmektedir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.