Vahap Akay kimdir? Nereli? Eşi kimdir? Vahap Akay babası kimdir, nereli?

Vahap Akay kimdir? Nereli? Eşi kimdir? Vahap Akay babası kimdir, nereli?
Yayınlama: 24.11.2023

Vahap Akay kimdir? Vahap Akay Nereli? Vahap Akay Kaç yaşında? Vahap Akay Eşi kimdir? Vahap Akay babası kimdir? Vahap Akay babası nereli? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Vahap Akay, Çerkezköy’de doğmuş ve eğitim hayatını tamamlamıştır. İlkokulu Cumhuriyet İlkokulu’nda, Ortaokulu 75. Yıl Okulu’nda, lise eğitimini ise Kabataş Erkek Lisesi’nde almıştır.

Ankara Bilkent Üniversitesi’nde iki yıl İngilizce eğitimi almış ve Bilgisayar Teknolojileri Büro Yönetimi Bölümü’nden ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Vahap Akay babası nereli merak konusu olsa da Çerkezköylü olduğu tahmin edilmektedir.

Ayrıca, aile şirketinde çalışmış ve Kızılay Çerkezköy Şubesi’nde Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Vahap Akay babası pek bilgi yoktur. Eşi hakkında da çok bilgi olmasa da kendisi Evli ve bir kız bir erkek çocuk babasıdır ve İngilizce bilmektedir.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Vahap Akay kimdir? Vahap Akay Nereli? Vahap Akay Kaç yaşında? Vahap Akay Eşi kimdir? Vahap Akay babası kimdir? Vahap Akay babası nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.