Vezirköprü ilçe başkanı Turan Kaya kimdir? Turan Kaya MHP ilçe başkanı kimdir? Turan Kaya öldü mü?

Vezirköprü ilçe başkanı Turan Kaya kimdir? Turan Kaya MHP ilçe başkanı kimdir? Turan Kaya öldü mü?
Yayınlama: 19.11.2023

Vezirköprü ilçe başkanı Turan Kaya kimdir? Turan Kaya MHP ilçe başkanı kimdir? Turan Kaya öldü mü? Turan Kaya kimdir, kaç yaşında öldü, ne zaman öldü? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Benim Amcam Vezirköprü İlçe Başkanı Turan Kaya” Yeğeni Abdullah Kaya bakacaz diyerek Sosyal medyada bira adnda izlenem ve paylaşım rekorları kıran videodaki Abdullah Kaya, Vezirköprü ilçe Jandarma Trafik ekiplerine yaptığı hakaret ve görevi başındaki memuru alı koymaktan, 1 Yıl 8 Ay Hapis cezası aldığı ve bu cezayıda kamu görevi yaparak tamamladığı bilgisi ortaya çıktı.

Benim Amcam Vezirköprü ilçe başkanı Turan Kaya nın yeğeni Abdullah kaya bakacazz demişti.

Turan Kaya’nın hayatı ve kariyeri, son günlerde MHP’nin eski Vezirköprü İlçe Başkanı olayı ile merak konusu oldu, evet Kaya, 1965 yılında Samsun’un Vezirköprü ilçesinde doğmuş ve 2009’dan 2017’ye kadar MHP’nin ilçe başkanlığı görevini üstlenmiştir. Görüntülerin yayılmasının ardından MHP’nin Vezirköprü ilçe başkanı Dursun Gülünay, bu iddiaları reddetmiş ve açıklama yapmıştı.

Turan Kaya’nın ölümü

Turan Kaya, evinde ansızın rahatsızlanarak Vezirköprü Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan Kaya’ya rağmen yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Kaya’nın ani vefatı, Vezirköprü’de derin bir üzüntüye neden oldu.

Turan Kaya kaç yaşında öldü, ne zaman öldü?

58 yaşındaki Kaya’nın vefat haberi, yakın çevresi ve toplumda büyük bir şok etkisi yarattı. Turan Kaya’nın hayatı, özellikle siyasi kariyeri ve geçmişte MHP’nin ilçe başkanlığı görevini üstlenmesiyle biliniyordu. Ölümü, Vezirköprü’deki siyasi çevrelerde ve halk arasında derin bir üzüntüye neden oldu.

Turan Kaya’nın cenazesi, Vezirköprü Karlık Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlandı.

TURAN KAYA Olayı? Turan Kaya AÇIKLAMA? Turan Kaya vezirköprü öldü mü?

”Benim amcam Vezirköprü İlçe Başkanı Turan Kaya, Duba yok, Bagacaz, Burası Boyabat ve Torosla geldim beni civata sandınız” gibi cümlelerle jandarmaya posta koyup tehit eden A. Kaya’nın yargılandığı mahkemede hapis cezası aldığı ortaya çıktı.

Turan Kaya, 1965 yılında Samsun’un Vezirköprü ilçesinde doğdu. 2009-2017 yılları arasında Vezirköprü MHP ilçe başkanlığı görevini üstlenmiştir.

Turan Kaya 25 Mart 2020 günü evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiştir.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Vezirköprü ilçe başkanı Turan Kaya kimdir? Turan Kaya MHP ilçe başkanı kimdir? Turan Kaya öldü mü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.