Yengeye Güzel Sözler: Onu Mutlu Etmek Üzere Söylemek İçin En İyileri

Yayınlama: 10.05.2022

Patrikler kadar iktidara sahip olmadığınızdan eminim siz de. Farklı inançlarınızda birlikteliğinize anlam katacak özel sözler kullandığınızdan emin olun. Somut hisleri onu denizin derinliklerinden çeken kalbinizi ona hatırlatan inancınıza atfen sözleri kullanın evet Bir yenge olarak, sizin harika sözleriniz onu eminlikle etkileyecek ve her ikinizi de mutlu edecek. Her zaman söylüyorum: Onu “hanedana” üyeliğinizi kabul etmesini sağlayan güzel karşılama sözleri söylemekten ya da boş laflarla sarılmaya dönüşen konuşmalardan ivedi olarak kaçının.

Eğer abim bir gün canını sıkarsa hiç korkma üzerine üzerine yürü, senin arkanda her zaman koca bir dağ gibi duracağım. Gerçi abimde zaten ona cesaret edemez de.

Herkesin hayalini kurup da yapamadığı, kimsenin senelerce unutamayacağı, mutlu bir hayatın olsun. Boy boy evlatların olsun, anne anne diye ağlasın, halası da onları avutsun.

Siz abimle birbirine yakışan çok mükemmel bir çiftsiniz. Allah’ım mutluluğunuzu daim etsin. Neşe ile birleşen elleriniz hiç ayrılmasın.
Yenge ile ne kadar tartışılsa da, kırılıp küsülse de uzmanlara göre bir yengenin affetme süresi üç dakikaymış. Yenge geleyim mi yanına.

Abim mi şanslı yoksa senin gibi bir yengeye sahip olduğum için ben mi bilmiyorum ama iyi ki yengemsin…

Çok yenge gördüm ama senin gibi yenge hiç görmedim. Sen benim bitanecik yengemsin.

Bizim evde bir kural vardır yenge çok sevilir ona her zaman saygı gösterilir.

Yengeciğim sen iyi kalpli, dünyalar güzeli, arkadaş canlısı, içten, samimi, cana yakın, davranışlarıyla örnek olan beni bilirsin. Ben her zaman böyleyim işte.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.