Zeliha Saraç kimdir? Kaç yaşında? estetiksiz hali? Zeliha Saraç evli mi?

Zeliha Saraç kimdir? Kaç yaşında? estetiksiz hali? Zeliha Saraç evli mi?
Yayınlama: 20.07.2023

Zeliha Saraç kimdir? Kaç yaşında? estetiksiz hali? Zeliha Saraç evli mi? Ersan Ağsaran biyografi? Ersan Ağsaran kimdir? Ersan Ağsaran kaç yaşında? Zeliha Saraç estetiksiz hali? Zeliha Saraç evli mi? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

1998 İstanbul doğumlu yorumcu ve sunucu Zeliha Saraç İstanbul Üniversitesi İktisar Fakültesi’ni tamamlamıştır. Ekonomist olarak da bilinen Zeliha Saraç ilk olarak Cnbce kanalında çalışmaya başladı daha sonra tv8, 24Tv, Kanaltürk ve TRTTürk’de başarılı programlar yapmıştır. Zeliha Saraç Görsel medya dışında halen önemli ekonomi sitelerinde yazarlık da yapmaktadır. İsmi zamanla sık sık gündeme gelmektedir.

Evet medyadaki çalışmalarına da zaman zaman ara vererek sektörde yer alan Zeliha Saraç hanım Trt Türk’te “Dünyanın Ekonomisi” adlı programı sundu.

Eylül 2012’de Kanal 24’e transfer olan Zeliha Saraç kanalda Ekonomi Müdürlüğü’nün yanı sıra haftanın beş günü Analiz-Sentez isimli programın moderatörlüğünü yaptı.

Zeliha Saraç Şubat 2017 tarihinde ise istifa ederek TVNET’e transfer oldu.

Daha sonra Zeliha Saraç Show TV’de “Gece Hattı” adlı haber bültenini sundu. Zeliha Saraç, 24 TV’de ise “Farklı Görüş” isimli programın moderatörlüğünü üstlenmiştir. 2019 Eylül ayında Bloomberg HT kanalına transfer olan Zeliha Saraç, bu kanalda “Yatırım Bülteni” isimli programı sunmaktadır. Özel yaşamı ve Ailesi hakkında pek bilgi bulunmayan Saraç, yüksek lisans eğitimini ise 2014 yılında Nişantaşı Üniversitesi’nde tamamladı.

Eskişehir yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Zeliha Saraç kimdir? Kaç yaşında? estetiksiz hali? Zeliha Saraç evli mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.