Dadı Meryem kimdir, soyadı? Dadı Meryem erkek hali, trans mı? Dadı Meryem Erkek mi?

Dadı Meryem kimdir, soyadı? Dadı Meryem erkek hali, trans mı? Dadı Meryem Erkek mi?
Yayınlama: 06.04.2024

Dadı Meryem kimdir, soyadı? Dadı Meryem erkek hali, trans mı? Dadı Meryem Erkek mi? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır. Bu sorular bizlere sıklıkla sorulmaktadır. Bizlerde sizin için araştırdık;

Birçok ilginç olaya tanık olduğumuz televizyon ekrenlarında bu kez eşine az raslanır bir olayın detayları gün yüzüne çıktı. Sunuculuğunu Esra Erol’un yaptığı programa eşini alddattığı için pişman olan ve barışmak isteyen Mehmet Altun başvuruda bulundu.

İddialar üzerine ‘Dadı Meryem’ de canlı yayına katıldı. Dadı Meryem’in 8 yaşındaki Hasret Karakoç’u öldürüp gömdüğü ve bu suçtan 9 yıl hapis cezası aldığı ortaya çıktı. İhbar hattı gelene mesaj sonrası Esra Erol canlı yayında “Sen bu konuyla ilgili cezaevine girip çıkmışsın” diyerek dadı Meryem’e işlediği suçu sordu. Cezaevine girdiğini kabul eden Meryem ‘Cinayet suçundan 9 yıl yattım’ dedi.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Dadı Meryem kimdir, soyadı? Dadı Meryem erkek hali, trans mı? Dadı Meryem Erkek mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

İddiaya göre Altun, 6 yıllık eşini çocuklarına dadılık yapan Meryem’le aldattı. Ancak program ilerledikçe ortaya çıkanlar kan dondurdu. Altun’un eşini aldattığı dadı Meryem’in Edirne’de 2011 yılında vahşice öldürülen 8 yaşındaki Hasret Karakoç’un katili olduğu ortaya çıktı. Cinayeti işlediğinde 16 yaşında Serkan adlı bir erkek olan Meryem’in hapisten çıktıktan sonra cinsiyetini değiştirdiği öğrenildi.

Programda o dönem adı Serkan olan Meryem’in 2011 yılında 8 yaşındaki Hasret’e “Sana kedileri göstereceğim” diyerek ıssız bölgeye çektiğini, ardından Hasret’in kafasına taşla vurduğunu, onu kimsenin yaşamadığı izbe bir yere getirerek annesi ile Hasret’i diri diri gömdüğünü anlatıldı.

‘Dadı Meryem’ ise iddiaları kabul etmeyerek, “Bu olay yaşandığında ben 16 yaşındaydım. Adli Tıp Raporu’yla kanıtlandı. Olay tamamen kazayla gerçekleşti. Annem yapmadı” dedi. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.