Didem Aslandaki Esra kimdir? Esra Çömelek kimdir, kimin kızı? Esra Çömelek abisi kimdir?

Didem Aslandaki Esra kimdir? Esra Çömelek kimdir, kimin kızı? Esra Çömelek abisi kimdir?
Yayınlama: 01.11.2023

Esra Çömelek ailesi kimdir? Didem Aslandaki Esra kimdir? Esra Çömelek kimdir, kimin kızı? Esra Çömelek abisi kimdir? Esra Çömelek nereli? Esra Çömelek kaç yaşında?

Bilindiği üzere Didem Arslaan Yılmazla Asla Vazgeçme Kayıp kişilerin arandığı, ailelerin kavuşturulduğu, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıldığı bir programdır. Bir dönem Didem Arslan Yılmaz ve beraberinde avukat Funda Sadıkahmet ve emekli cinayet büro dedektifi Orhan Kemiksiz programda yer aldı. Sesini duyurmak için programa katılan Esra Çömelek, sevgilisinin kendisinden sürekli borç istediğini, çevresine borcu olduğunu söyledi.

Bu programda sesini duyuran Esra Çömelek, yakın arkadaşı aracılığıyla 2021 yılında tanıştığı iddia edilen bu fenomen kişiye15 milyon lira kaptırdığını belirtti. Ayrıca Çömelek, Mahir’e 3,5 milyon TL değerinde lüks araba aldığını da ifade etti. Esra Çömelek’in sosyal medyada paylaştığı bu olay, hem fenomen Mahir Bey’in kimliği hem de dolandırıcılık vakalarının nasıl gelişebileceği konusunda kamuoyunda geniş bir tartışma başlatmış durumda. Bu olayın yargı süreci ve sonuçları merakla bekleniyor.

Olayın tanıklarından olan oyuncu Caner Atacan, Esra’nın zengin bir aileden geldiği için borç isteyecek duruma gelince durumdan şüphelendiğini söyledi. “Esra çok yufka yüreklidir. Koruma anneliği filan da yapardı. Ailesi, kendisi çok kaliteli insanlar. Ortada nitelikli bir dolandırıcılık var.” ifadelerini kullandı. Sesini duyurmak için programa katılan Esra Çömelek, sevgilisinin kendisinden sürekli borç istediğini, çevresine borcu olduğunu söyledi. Esra Çömelek, yakın arkadaşı aracılığıyla 2021 yılında tanıştığı iddia edilen bu fenomen kişiye15 milyon lira kaptırdığını belirtti. Ayrıca Çömelek, Mahir’e 3,5 milyon TL değerinde lüks araba aldığını da ifade etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.