Epik uygulaması 90lar nasıl kullanılır? Epık uygulaması nedir? Ücretli mi, ne kadar?

Epik uygulaması 90lar nasıl kullanılır? Epık uygulaması nedir? Ücretli mi, ne kadar?
Yayınlama: 05.10.2023

Epik uygulaması 90lar nasıl kullanılır? Epık uygulaması nedir? Nasıl kullanılır? Ücretli mi, ne kadar? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Instagram’da “Al Yerarbook” olarak adlandırılan 90’lar uygulaması gündem oldu. Bu uyguama ile Instagram fenomenleri EPIK uygulaması ile fotoğraflarını 90’lı yıllara uyarlıyor. EPIK uygulamasının hazırlamış olduğu 90’lı yıllardaki fotoğraflar sadece Instagram’da değil, aynı zamanda X sosyal medyasında da sıkça paylaşılıyor.

EPIK uygulaması ücretli bir uygulama. Bu uygulamadan yararlanmak isteyenlerin ortalama uygula için 200 TL civarında bir ücret ödemesi gerekiyor. Sadece tek seferlik ödenecek olan bu uygulama ile kendinizi 90’lı yıllardan fırlamış görünümlere kavuşturabilirsiniz. Akıma ülkemizden de pek çok ünlü katıldı. Fotoğrafları kolay ve rahat bir şekilde düzenlemek için profesyonel düzenleme araçlarını ve güçlü yapay zeka teknolojisini kullanarak düzenleyebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı oldukça rahattır. Aynı zamanda uygulamada; Netliği ve çözünürlüğü arttırılabilir, yüksek kaliteli fotoğraflar oluşturabilirsiniz.: Yapay zeka kusurlarını düzelterek cildinizi mükemmelleştirebilirsiniz. Akıllı AI kesme teknolojisi figürleri, nesneleri ve hatta hayvanları dikkatlice ayırmanızı sağlar.

Eskişehir Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için 90’LAR INSTAGRAM EPIK UYGULAMASI | Epık uygulaması nedir? Nasıl kullanılır? Ücretli mi, ne kadar? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.