Eskişehir En iyi Bilgisayar Tamiri? Eskişehir Bilgisayar Toplama 2023 Pc Laptop

Eskişehir En iyi Bilgisayar Tamiri? Eskişehir Bilgisayar Toplama 2023 Pc Laptop
Yayınlama: 01.11.2023

Eskişehir en iyi Bilgisayar Tamiri? Eskişehir Bilgisayar Toplama, Eskişehir güvenilir bilgisayarcı, Eskişehir Bilgisayar Tamiri Esnaf Sarayı, Eskişehir Bilgisayar bakımı nerede yapılır? Gibi sorular tarafımıza sorulmaktadır. Bizlerde Eskişehir’in her şeyini haber yaptığımız gibi, Eskişehir en iyi Bilgisayar Tamiri? Eskişehir Bilgisayar Toplama, Eskişehir güvenilir bilgisayarcı, Eskişehir Bilgisayar Tamiri Esnaf Sarayı, Eskişehir Bilgisayar bakımı nerede yapılır? sorularına da hakimiz.

Öncelikle bir döneme damga vuran bilgisayarlar, internet kafeler 2014 yılından sonra akıllı telefonların yaygınlaşması ile neredeyse tarihin tozlu sayfalarına girecekti. Lakin beklenmeyen bir şey oldu, pandemi. Pandemi dönemi ile uzaktan eğitimler başta olmak üzere uzaktan çalışma işlerinin de yaygınlaşması ile herkes bir bilgisayara ihtiyaç duyar oldu. Kimileri öğrencilik yıllarından kalan laptoplarını açmaya çalıştı, kimileri tozlu bodrumlarında yatan masaüstü bilgisayarları çıkarıp adam etmeye çalıştı. Bu noktada eski laptobunu adam edenler oldu, eski bilgisayar kasasını düzeltenler oldu ve kullanabildiler. Tabi bu işlerden anlamayan pek çok kişi de oldu, işte bu noktada Eskişehir bilgisayar Toplama alanında uzman olan Emre bey bir çok kişinin imdadına yetişti.

Eskişehir Ekran kartı Tamiri, Eskişehir Anakart tamiri, Eskişehir bilgisayar bakım, Esnaf Sarayı Pc Tamiri, Bilgisayar Hastanesi

Halan Eskişehir en iyi bilgisayar tamiri konusunda iddialı olan Emre bey tüm Eskişehir halkına bilgisayar toplama hizmetinin yanı sıra, Eskişehir güvenilir bilgisayarcısı olarak bilgisayar tamiri Esnaf sarayı ustaları arasında da adını duyurmuş bir isimdir. Sizlerde Eskişehir Bilgisayar bakımı nerede yapılır diye merak ediyorsanız sizlere de yardımcı olacak olan bir isimdir.

Malum Bilgisayar tamiri, bilgisayar donanımı veya yazılımıyla ilgili sorunları gidermek, hatalı veya arızalı bileşenleri onarmak veya değiştirmek için yapılan işlemleri ifade eder. Bilindiği üzere Bilgisayarlar karmaşık cihazlardır ve zaman içinde çeşitli sorunlarla karşılaşabilirler, herkes bundan anlamaz. Bu noktada Bilgisayar tamiri, bu sorunları teşhis etme, onarma ve genel işlevselliği geri yükleme süreçlerinde profesyonel yardım almanızda fayda var.

En basit örneğini verecek olursak 2007 yılından kalma eski bir laptobunuzu bugün açsanız bir web sitesine girmek için hayli zorlanırsınız. Ama 1000 – 1500 TL civarında bir iyileştirme masrafı ile sizi 2 – 3 yıl götürebilecek seviyeye gelecektir. Sizlerde bu konuda yardım istiyor iseniz bizlere @eskisehiryerel instagram hesabından yazarak bilgisayara desteği konusunda bilgi ve fikir alabilirsiniz.

Emre bey bu işe 2000 yılında başlamış, o zamanlar Windows 7 ler, Fdiskler formatlar şimdiki gibi kolay değil. İnternette bulunan bilgiler kısıtlı. O zamanlarda insanlara yardımcı olurken zamanla kendisini geliştirmiş ve teknolojiye ayak uydurmuş. Nitekim bugünlere boşuna gelmemiş. Şimdilerde oyuncu bilgisayarları toplarken eğitim sektörüne ihtiyaca göre bilgisayarlar topluyor, alakartları tamir ediyor. Bir çok alanda Eskişehir’de bilgisayar tamiri alanında önde gelen isim olmayı başarmış.

Eskişehir Bilgisayarcı? Eskişehir Notebook satış, tamir, bakım?

Tamir ve Satış işi için sosyal medyalardan kontrol edebilirsin. Tamir konusunda bilginiz yok ise elinizi atmayın ziraa geri dönüşü olmayan bir arıza ortaya çıkabilir.

Laptop bakımı yapmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. Temizlik: Düzenli olarak laptopunuzu dışarıdan ve klavye gibi iç kısımlardan toz ve kir temizliği yapın. İçin temizlik yaparken laptopunuzun kapalı olduğundan emin olun.
  2. Yazılım Güncellemeleri: İşletim sistemi ve diğer yazılımları güncel tutun. Bu, performansı artırabilir ve güvenlik açıklarını kapatmanıza yardımcı olur.
  3. Antivirüs Taraması: Düzenli olarak bir antivirüs programı kullanarak laptopunuzu tarayın. Bu, kötü amaçlı yazılımları tespit edip temizlemenize yardımcı olur.
  4. Fiziksel Temizlik: Laptopunuzu temizlemek için özel temizlik ürünleri kullanabilirsiniz. Ekranı ve klavyeyi temiz tutmak önemlidir.
  5. Sıcaklık Kontrolü: Laptopunuzu aşırı sıcaklık değişimlerine maruz bırakmamaya çalışın. Çok sıcak veya soğuk ortamlarda kullanmaktan kaçının.
  6. Veri Yedeklemesi: Önemli verilerinizi düzenli olarak yedekleyin. Beklenmedik veri kaybını önler.
  7. Batarya Bakımı: Bataryanızı uzun ömürlü tutmak için düzenli aralıklarla tamamen şarj etmeyin. Arada bir bataryayı tamamen boşaltarak dengeli kullanın.
  8. Fiziksel Temaslardan Kaçının: Laptopunuzu darbelere, suya ve diğer fiziksel hasarlara karşı koruyun.

Bu adımları takip ederek laptopunuzu düzenli olarak bakım yaparak daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eskişehir güvenilir bilgisayarcı

Emre beydir. Evet en güvenilir bilgisayar tamircisi, laptop bakımı yapan kişi Emre beydir.


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.