Eskişehir Günlük Apart Fiyatları, Eskişehir 1+1 Apart Günlük Fiyatları

Eskişehir Günlük Apart Fiyatları, Eskişehir 1+1 Apart Günlük Fiyatları
Yayınlama: 26.09.2023

Eskişehir Günlük Apart Fiyatları, Eskişehir 1+1 Apart Günlük Fiyatları, Eskişehir Günlük kiralık ev 1+1 sahibinden, Eskişehir Günlük Apart sahibinden 2023 Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Eskişehir’de yaygın olan günlük kiralar hakkında yaptığımız araştırmaya göre bir çok kiralama işi yapan profesyonel ve amatör firmalar kişiler mevcut. Fiyatları ise 1000 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir. Normal şartlarda bir otele yerleşirken yapılan kimlik bildirme günlük apartlarda da yapılması gereken bir durum. Yani bu bildirimde Polis, gelen bilgileri Genel Bilgi Toplama (GBT) ve UYAP üzerinden sorgulayarak aranan bir şahıs var mı veya asker kaçağı olan bir şahıs mı gibi bilgileri kontrol etmektedir. 2022 yılına kadar bu uygulama yoktu fakat 18 Haziran 2022 tarihinde Günlük kiralanan evlerle ilgili yeni düzenleme Resmi Gazete’de yayımlandı. Düzenleme ile günübirlik kiralanan evlere kimlik bildirim ve ‘her an ulaşılabilecek’ işletici bulundurma zorunluluğu getirildi. Tabi bu hususa dikkat etmeden bu işi yapan yerlerin olduğu da söylenmektedir. Zaman zaman tespit edilen yerlere ceza yazılmaktadır.

Kısaca Eskişehir’de fiyatlar günlük 1000 ila 5000 TL arasında değişmektedir. Oteller, pansiyonlar, moteller, günlük kiralanan evler, kamp alanları, huzurevleri ve dinlenme evleri gibi konaklama yapılan yerlerde hem yerli hem de yabancı kişilerin giriş, çıkış ve konaklama durumlarının kayıt altına alınmasına kimlik bildirimi denir. Sizlerde önerileriniz yorumlarda belirtebilirsiniz.

Daha fazla detay ve apart firmaları hakkında bilgi için buraya tıklayarak instagram adresimizi takip edebilir, durumlara bakabilirsiniz.

Eskişehir Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Eskişehir Günlük Apart Fiyatları, Eskişehir 1+1 Apart Günlük Fiyatları, Eskişehir Günlük kiralık ev 1+1 sahibinden, Eskişehir Günlük Apart sahibinden 2023 sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.