Eskişehir Web Ajansı, Web sitesi kurdurmak istiyorum?

Eskişehir Web Ajansı, Web sitesi kurdurmak istiyorum?
Yayınlama: 28.11.2023

Eskişehir Dijital Ajans? Eskişehir Web Ajansı, Web sitesi kurdurmak istiyorum? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Bu konuda bir çok soru gelmektedir. Bizlerde sizin için bu işin uzmanı olan Ferhat Bey ile görüştük ve hizmetleri hakkında bilgi aldık. Sizlerde kendisine +90 507 455 57 00 hattan ulaşabilirsiniz. İşte detayları;

Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz?

Ajansımız firmaların dijital projelerini hayata geçiren yenilikçi dijital bir ajanstır.

Markalaşma / Strateji Geliştirme / Sosyal Medya Pazarlama ve Yönetimi / Grafik Tasarım ve Reklam Tasarımı / Web Tasarım / Dijital Medya Planlama / Reklam / E- Ticaret Yazılım Geliştirme hizmetleriyle nereden başlayacağını bilmeyen firmaların yanındayız.;

Örnek projelerimiz için iletişime geçebilirsiniz. Tasarım düzeni, kullanılan renkler, grafik (görsel) çalışmaları, fontlar ve içerik bir bütündür. Bunların tamamı dikkate alınarak çalışma yapılmalıdır. Bunlar dikkate alınmadan yapılan web sayfası kullanıcıların dikkatini çekmeyecek ve kullanıcıların site içerisinde geçirmiş oldukları vakitte bir hayli kısa olacaktır. Güzel ve kullanıcı odaklı bir web sayfası içerisinde gezen kişilere kolaylıklar sağlamalı, temiz ve ferah bir his uyandırmalı ve her şey kolay ulaşılabilir olmalıdır. Kullanıcı hangi işlemi nereden yapacağını kolaylıkla anlamalıdır.

Örneğin; Güzellik merkezi web sitesi, beyaz eşya yetkili servis web sitesi, otel web sitesi, avukat web sitesi, doktor veya diş hekimi web sitesi ya da ürün satışı web sitesi gibi birçok alanda web siteleri yapılabilmektedir. Yani bu tasarımlar aslında firmayı, kişiyi ya da bir ürünü tanıtmak amacıyla yapılan çalışmalardır. Bu çalışmalar web masterlar tarafından diğer adlarıyla web tasarımcı ya da web tasarımcısı tarafından gerçekleştirilir. Çalışmalar bu alanda profesyonel olarak uzmanlaşmış olan kişiler tarafından özel olarak tasarlanır. Web sayfalarının estetik olarak da bir kurgusu vardır. Bu kurgu ile önce şablon hazırlanır sonra tasarım sürecine geçilir.

Eskişehir Web Sitesi Fiyatları

Eskişehir’deWeb Sitesi Kurdurma Fiyatları
KÜÇÜK Site Paketi:
Tek Sayfa Site Size Özel Tasarım + Ücretsiz Hosting + Ücretsiz Domain + Ücretsiz SSL
5999₺
(tek sefer ödeme)
EKO Site Paketi:
Maks.20 Sayfa Site Size Özel Tasarım + Ücretsiz Hosting + Ücretsiz Domain + Ücretsiz SSL
7.500₺
(tek sefer ödeme)
SÜPER Site Paketi:
Sınırsız Sayfa Site Size Özel Tasarım + Ücretsiz Hosting + Ücretsiz Domain + Ücretsiz SSL
10.500₺
(tek sefer ödeme)

Eskişehir İnfluencer olmak istiyorum?

İnfluencer, Sosyal medya hesaplarını aktif şekilde kullanan ve belirli hedef kitlesi bulunan kişilerdir. İnfluencer’ların yaptıkları paylaşımlar binlerce kişiye ulaşabilir. İnfluencer’ların takipçileri paylaşılan bir link veya ürünü takipçilerine paylaştığında satın alma yaptırma ve marka tanıtma kararlarını çok fazla etkilerler buda markaların influencer’larla işbirliği yapmalarını sağlar influencer adayları bu şekilde kazanç elde edebilir

Dijital pazarlama günümüzde çok önemli yere sahip her marka sosyal etki yaratmak istiyor markanın ürününü influencer olarak tanıttığınızda çok fazla kitle ulaşabiliyor artık E-Ticaret alanında bir çok firma ve marka influencer ile çalışıyor hatta oteller, butikler, yerel üreticiler, kafeler gibi işletmeler influencer ile çalışmaya başladı.

KİMLER İNFLUENCER OLABİLİYOR?

Karar aldınız influencer olmak istiyorsunuz bir kişinin influencer olabilmesi için instagram, tiktok, facebook, youtube gibi medya platformlarını aktif kullanıyor olması gerekiyor paylaşımlarınızda uzman olduğunuzu göstermelisiniz influencer olabilmek için en önemli faktör erişimdir.

Markalar bu şekilde sizin kitlenizi ve kitlenizin size olan güvenini kullanarak satış ve tanıtım yapma imkanı bulur. Aynı zamanda markalar influencer ile markaya ait ürünleri denemesini ve tanıtmasını sunmasını isteyebilir marka kriterleri çerçevesinde video ile ürünleri değerlendirebilir ve tanıtabilirsiniz.

İnfluencer olmayı düşünüyorsanız ve takipçi sayınız 10 bin üstünde yeterli etkileşiminiz var ise hemen bizimle iletişime geçerek ajans kaydınızı yapabilir ve kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Eskişehir Dijital Ajans? Eskişehir Web Ajansı, Web sitesi kurdurmak istiyorum? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.