Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Doktorları

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Doktorları
Yayınlama: 25.09.2023

Eskişehir Yunus EMRE DEVLET HASTANESİ doktor Çalışma Listesi, Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Doktorları, Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi en iyi Dahiliye Doktorları, Yunus Emre Devlet Hastanesi Dahiliye Doktorları Yorum Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Eskişehir Yunus EMRE DEVLET HASTANESİ doktorları hakkında yorumlar aranmaktadır. Öncelikle hastanede çalışan doktorların hepsi alanında uzman, yetkin ve iyi doktorlardır. Eskişehir yerelinde yapılan yorumlarda birbirinden kıymetli olan doktorlar hakkında hep olumlu yorumlar yapılmaktadır.

Hastane veya doktorlarla ilgili anlık duyurular için buraya tıklayınız. Eskişehir yerel instagram sayfamızın durumlarından anlık gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Hangi bölümde hangi doktorun çalıştığını, o gün veya o hafta izinde olup olmadığını anlık olarak öğrenmek için MHRS üzerinden kontrol edebilirsiniz. Randevusu açık olan doktorları tercih edebilir veya 0222 211 95 95 numaralı hattı arayarak danışmaya sorabilirsiniz.

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

  • Hastalar müracaatlarını; ilgili poliklinik sekreterlerine başvurarak ya da Sağlık Bakanlığı 182– MHRS (https://mhrs.gov.tr/vatandas/#/) telefon hattını arayıp randevu alarak gerçekleştirebilirler. Yan dal polikliniklerinde (Endokrinoloji, Çocuk Metabolizma Hastalıkları, Gastroenteroloji, Romatoloji vb.) MHRS randevu sistemi bulunmamaktadır. Hastalar bu branşlara ait müracaatlarını; ilgili poliklinik sekreterlerine başvurarak yapabilirler.
  • Müracaatlar, mutlaka hastaya ait kimlik bilgilerinin yer aldığı resmi ve resimli belge ile yapılmalıdır.
  • Hasta, “Hekim Seçme Hakkına” sahiptir. Hekim Aylık Çalışma Listeleri, tüm polikliniklerde ve web sayfamızda bulunmaktadır.
  • Kurumumuza başvuran hastalara hizmete erişimi kolaylaştırmak amacıyla görevlendiril­miş Karşılama, Danışma ve Yönlendirme Personelleri yardımcı olmaktadır.

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi doktor yorumları

Yunus Emre Devlet Hastanesinde birbirinden kıymetli uzman doktorlar vardır. Hangi alanların ve bölümlerin olduğunu görmek için aşağıdaki listeye göz atınız. Doktorlar hakkında yapılan yorumlar genelde pozitif yorumlardır. Hepsi baş tacıdır.

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi hangi bölümler var? Yunus Emre devlet hastanesi ortopedi doktorları, Yunus Emre devlet hastanesi kadın doğum doktorları, Yunus Emre devlet hastanesi göz doktorları

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesinde aşağıdaki bölümler bulunmaktadır.

Bölümlerin ve Doktorların listesi için buraya tıklayınız.

Eskişehir Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Eskişehir Yunus EMRE DEVLET HASTANESİ doktor Çalışma Listesi, Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Doktorları, Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi en iyi Dahiliye Doktorları, Yunus Emre Devlet Hastanesi Dahiliye Doktorları Yorum ve Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Doktorları listesi sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi
Adres:
Uluönder Mah. Fevzi Çakmak Cd. No:1  –  26190 Tepebaşı/Eskişehir
Telefon: (0222) 211 95 95
Web Adresi:yunusemredh.saglik.gov.tr
E-Mail: [email protected]

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.