Konuşanlar Esra Kimdir, instagram?  Konuşanlar Selin Serpil Dağıdır kimdir?

Konuşanlar Esra Kimdir, instagram?  Konuşanlar Selin Serpil Dağıdır kimdir?
Yayınlama: 28.10.2023

Konuşanlar 112. bölüm nereden izlenir? Konuşanlar Selin Serpil Dağıdır kimdir? Konuşanlar 112. bölüm izle? Konuşanlar Selin Serpil Dağıdır (112. bölüm) kimdir? Instagram hesabı nedir? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

@selindgdr kullanıcı adı ile instagramda bulunan Selin, eşinden boşandığını söyledi. Kendisi 175 cm boyunda ve 35 yaşında. Ayrıldığı eşinden 1 oğlu var ve bir sağlık kuruluşunda yönetici.

Konuşanlar Esra Kimdir Kaç Yaşında? 

Konuşanlar Esra, sahneye tabularımı yıkıp çıkıyorum dedi. Esra, ünlüler ile iş yaptığını ve daha önce programa katılarak sıçma hikayesini anlattığını ama yayınlanmadığını söyledi. Ayrıca kendisi Acarkent’te spada çalıştım dedi.

Bilindiği üzere artık Youtube üzerinden sadece short bölümlerini izleyebilirsiniz. Bölümün tamamı için exxen üyeliği almanız gerekmektedir. Dİjital içerik platformu EXXEN’de yayınlanan Konuşanlar’ı üyelik alarak izleyebilirsiniz veya Youtube konuşanlar kanalında bölümün short halini izleyebilirsiniz.

Eskişehir yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Konuşanlar Selin Serpil Dağıdır kimdir? Konuşanlar 112. bölüm izle? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.Konuşanlar 112. bölüm izle

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.