Loba Cafe Eskişehir, Yorumları, Menü Fiyatları 2024

Loba Cafe Eskişehir, Yorumları, Menü Fiyatları 2024
Yayınlama: 05.01.2024

Eskişehir Cafe Önerileri, Eskişehir Kahve Mekanları, Loba Cafe Eskişehir, Loba Cafe Menü, Loba Cafe Fiyatları 2024, Loba Coffee & Bakery Eskişehir Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır. Bu sorular bizlere sıklıkla sorulmaktadır. Bizlerde sizin için araştırdık;

Eti Caddesi’nde Loba Coffee & Bakery’nin sıcak ve mis kokulu dünyası artık Eskişehir’de! diyerek hizmet vermeye başlayan Loba Cafeyi sizler için değerlendirdik. Güzel konsepti ve ferah yapısı ile bizleri cezbettiğini söylememiz yerinde olacaktır. Kısa sürede Eskişehir halkının ve öğrencilerin ilgi odağına gelmesi ile gündeme gelen Loba kaliteli hizmeti, makul fiyatları ile konuşulmaya devam ediyor. Sizlerde deneyimlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Loba Cafe Eskişehir Fiyatları, Fotoğrafları, Loba Cafe Eskişehir Yorumları
Loba Cafe Eskişehir Fiyatları, Fotoğrafları, Loba Cafe Eskişehir Yorumları

Arkadaşlarınızla bir kahve için, sohbet etmek istediğinizde veya kahvenizi yudumlarken güzel bir ortamda ders çalışmak istediğinizde Yenibağlar Mahallesi Eti Caddesi No:15/A Tepebaşı/ESKİŞEHİR adresinde bulunan Loba Coffee & Bakery isimli mekana gitmeniz yeterli olacaktır.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Eskişehir Cafe Önerileri, Eskişehir Kahve Mekanları, Loba Cafe Eskişehir, Loba Cafe Menü, Loba Cafe Fiyatları 2024, Loba Coffee & Bakery Eskişehir sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Self servis olan Loba Cafe hızlı bir hizmet ile zamandan tasarruf sağlıyor, özellikle kahvelerinin lezzeti rakiplerinin önüne taşıyor Loba kafeyi. Buna ek olarak çay bardakları harika ve çaylarının lezzeti ise kahveleri kadar güzel.

Eskişehir’de ders çalışılabilecek cafe Loba

Ders çalışmak için nezih, sessiz ve güzel bir ortam var lobada. Üstelik fiyatları da uygun, bir kahve alıp uzun süre ders çalışabileceğiniz masalar mevcut. WC çok temiz, laptopunuz için priz ve ücretsiz wifi de mevcut.

Loba Cafe Eskişehir Fiyatları, Fotoğrafları, Loba Cafe Eskişehir Yorumları
Loba Cafe Eskişehir Fiyatları, Fotoğrafları, Loba Cafe Eskişehir Yorumları

Eskişehir’de gidilmesi gereken kafeler

Bu listenin başında gelen bir kafedir Loba cafe

Eskişehir Cafe İsimleri

Eskişehir bu konuda bir çok isime sahip, bu isimlerin arasında hızla yükselen bir cafe olan Loba cafe Eskişehir halkının gönlünü kazanmayı başardı.

Eskişehir Cafe önerileri

Öneriler arasında ilk sırada yer almayı başaran Loba cafeyi tercih ederseniz pişman olmazsınız.

Eskişehir 7/24 açık cafe

Loba cafe bu listede henüz bulunmamaktadır. Çalışma saatleri hafta içi 07:00 – 01:00, hafta son 08:00 – 01:00 olarak belirleniştir.

Bizlere sürekli sorulan Eskişehir’de gidilmesi gereken kafeler sorusuna yanıt olarak en önce Loba kafeyi veriyoruz. Eskişehir’e yeni bir renk katan ve kaliteli ürünlerinin yanı sıra güzel ortamı ile bir çok insanın uğrak noktası olmaya devam edeceği aşikar.

Loba Cafe Eskişehir Yorumlar

Loba cafeye giden kullanıcılar çeşitli platformlarda aşağıdaki yorumları yapmışlardır. Bu yorumlar zaman zaman güncellenecektir.

  • Öncelikle mekan çok güzel, havadar ve ders çalışma ortamı olması öğrenciler için mükemmel. Yiyecek ve iceceklerin tadına bakmadan yorum yapmak istemedim, fotoğraftan da anlayacağınız üzere sandviç bir harika. Kahvesi de gayet güzel yoruma bile gerek yok.
  • Hoş ve nezih bir ortam tatlıları harika fiyatlar gayet makul Eskişehire böyle mekanlar çok yakışıyor 👍🏻
  • Sabah kahvesi ile kek bir arada harika oldu sabah saatlerinde böyle bir lezzeti tavsiye ederim ve Eskişehirde erken saatte açık olması şaşırtıcı.
  • Sabah sabah aradığım sadelik ve harika lezzetle bir kahvaltı üstüne birde kahve misss teşekkür loba Eskişehir favori mekanım içim açıldı.
  • Ortamı ve içerkedeki pozitif enerji çok iyi geliyor tatlıların görünüşü ve tadı çok güzel 👍 Şuraya Eskişehirime yakışan bir foto bırakıyorum.

Loba Cafe nerede?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.