Starbucks’a alternatif kahve içilecek mekanlar, Eskişehir Loba Coffee

Starbucks’a alternatif kahve içilecek mekanlar, Eskişehir Loba Coffee
Yayınlama: 07.01.2024

Eskişehir’de Starbucks’a alternatif kahve içilecek mekanlara bir yenisi daha eklendi. Eskişehir Loba cafe yorumları hayli dikkat çekici, henüz yeni açılmasına rağmen Eti caddesini canlandıran bir mekan oldu Loba cafe.

Bolca kafeine ihtiyaç duyanların yanı sıra, çay sevenlerinde uğrak noktası olduğu gibi, Loba cafeyi eviniz gibi benimseyebilirsiniz. Tertemiz olan tuvaletleri, ücretsiz wifi hızı, ders çalışma ortamı ile bir öğrenciyi cezbetmesinin yanı sıra, çocuğu ile kahve içmeye çıkan bir annenin uğrak noktası olmayı da başarmış bir mekan.

Eskişehir’e yakışan bu cafe de fiyatlarda alternatiflerine göre bir tık uygun, özellikle kampanya dönemlerinde tercih edenler uygun fiyatlara şaşırabilirler. Ülke genelinde kendini kanıtlamış olan kahve zinciri Loba cafe yeni uğrak mekanınız olabilir.

Eskişehirde ders çalışılacak kafeler

O halde Eskişehir’de laptopla çalışılabilecek mekan önerisi arayanların listenin başında tuttuğu o yer, cafe loba.

Loba Cafe Eskişehir Fiyatları, Fotoğrafları, Loba Cafe Eskişehir Yorumları
Loba Cafe Eskişehir Fiyatları, Fotoğrafları, Loba Cafe Eskişehir Yorumları

Bilindiği üzere ders çalışmak ve ücretsiz bir şekilde elektrikten, internetten faydalanmak öğrenciler için büyük bir önem arz etmektedir. Bu tarz mekanları seven öğrencilerin Eskisehir Kütüphane Cafe diye adlandırmaya başladıkları bir mekan olmayı başarmıştır cafe loba. Sizlerde Eti caddesi üzerinde olan mekana giderek uygun fiyata bir kahve alıp, dersinizi çalışabilirsiniz.

Loba Cafe nerede?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.