Tiktoker Yeliz Tutar kimdir, kaç yaşında, evli mi, eşi kim, nereli, ne iş yapıyor, TikTok hesabı?

Tiktoker Yeliz Tutar kimdir, kaç yaşında, evli mi, eşi kim, nereli, ne iş yapıyor, TikTok hesabı?
Yayınlama: 17.05.2024

Tiktoker Yeliz Tutar kimdir, kaç yaşında, evli mi, eşi kim, nereli, ne iş yapıyor, TikTok hesabı? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır. Bu sorular bizlere sıklıkla sorulmaktadır. Bizlerde sizin için araştırdık;

Kızı hakkında canlı yayında söyledikleriyle olay yaratan Tiktok fenomeni Yeliz Tutar’ın kim olduğu merak konusu oluyor. 8 yaşında bir kız çocuk annesi olduğu bilinen Yeliz Tutar, Kayseri Talas’ta yaşıyor. Medeni durumu bilinmeyen Tutar’ın doğum tarihi ve yaşı da net olarak bilinmiyor.

Sosyal medya platformu TikTok üzerinden müstehcen yayınlar yapan Yeliz Tutar isimli bir kadın, 8 yaşındaki öz kızı için skandal ifadeler kullandı. Tutar, “Yarın bir gün 15 yaşında patlattırır o. Benim kızım hiç iyi değil. Ben bunu kaynanama da söyledim. ‘Senin torunun 15 yaşında kendine Instagram’da bir p*ç bulur kaçar’ dedim. Bildiğin gibi p*ç değil. S**sinler öldürsünler ne yapayım.” dedi. Tepki çeken görüntülerin ardından Yeliz Tutar gözaltına alındı.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Tiktoker Yeliz Tutar kimdir, kaç yaşında, evli mi, eşi kim, nereli, ne iş yapıyor, TikTok hesabı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.