Yolyemez Çetesi kimdir nerelidir? Yol yemezler cetesi lideri kimdir?

Son günlerde adını sıkça duyduğumuz “Yolyemez Çetesi”nin operasyonu, güvenlik birimlerinin kararlı mücadelesiyle gelişiyor. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya liderliğinde gerçekleştirilen operasyon, suç örgütüne karşı önemli bir darbe vurdu.

Yolyemez Çetesi kimdir nerelidir? Yol yemezler cetesi lideri kimdir?
Yayınlama: 23.11.2023

Yolyemez Çetesi kimdir nerelidir? Yol yemezler cetesi lideri kimdir? Yolyemezler Çetesi Kimdir, Nereli? Yolyemezler Çetesi Lideri Kim? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Diyarbakır merkezli faaliyet gösteren ve İstanbul, Balıkesir gibi farklı şehirlerde de izleri tespit edilen bu suç örgütünün temel gelir kaynağının yasadışı bahis oyunları olduğu tespit edildi. Yolyemez Çetesi’nin kimlikleri belirsiz liderleri ve çetenin kriptolu faaliyetleri hâlâ bir muamma olma özelliğini koruyor. Operasyon kapsamında ele geçirilen materyaller arasında ise ruhsatsız tabancalardan bilgisayarlara kadar geniş bir yelpaze bulunuyor. Ancak, çetenin liderinin kim olduğu ve yöneticileriyle ilgili detaylı bilgiler kamuoyu ile henüz paylaşılmış değil.

Bakan Yerlikaya operasyonla ilgili bilgi verdiği açıklamasında şunları söylemişti:

İstanbul Merkezli Diyarbakır ve Balıkesir’de Eş Zamanlı Düzenlenen “KAFES-14” OPERASYONLARI Kapsamında, “YOLYEMEZLER” Grubu Olarak Bilinen Organize Suç Örgütü Çökertildi

Operasyonda 19 şüpheli şahıs Yakalandı. Organize Suç Örgütlerine, Zehir Tacirlerine, Halkımızın Huzurunu Bozanlara Hayatı Dar Edeceğiz. Nefeslerini Keseceğiz

İstanbul’da faaliyet gösterdiği tespit edilen YOLYEMEZLER organize suç örgütüne yönelik Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde; İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce; KAFES-14 Operasyonu düzenlendi.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Yolyemez Çetesi kimdir nerelidir? Yol yemezler cetesi lideri kimdir? Yolyemezler Çetesi Kimdir, Nereli? Yolyemezler Çetesi Lideri Kim? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.