Zizan ne demek, Kürtçe? Zizan isminin anlamı?

Zizan ne demek, Kürtçe? Zizan isminin anlamı?
Yayınlama: 03.12.2023

Zizan ne demek Kürtçe? Zizan ne demek, Kürtçe? Zizan isminin anlamı? Hivda Zizan isminin anlamı? Soruları eskisehiryerel.com adresinde merak ile araştırılmaktadır.

Hivda Zizan Alp, birçok dizi ve filmde yer almıştır. Hivda Zizan Alp, ayrıca dijital platformlarda yayınlanan birçok yapımda da boy göstermiştir. Hivda Zizan Alp’in Instagram hesabı olan @hivdazizanalp’in 288 bin takipçisi vardır. 1993 yılı doğumlu olduğu için 30 yaşındadır. Aslen nereli olduğu bilinmemektedir. Hivda isminin anlamı, kökeni Kürtçe olan ay doğdu anlamına gelmektedir. Hivda Zizan ismi Kürtçe kökenli bir isimdir. Hivda Zizan kürtçe de ay doğdu anlamına gelmektedir. Hivda Zizan Alp’in aslen Arap olduğu bilinmektedir. Ancak Hivda Zizan isminin Kürtçe kökenli bir isim olduğu bilinmektedir.

Eskişehir Yerel Haber Yerel haberler ve sondaki ailesi olarak sizler için Zizan ne demek Kürtçe? Zizan ne demek, Kürtçe? Zizan isminin anlamı? Hivda Zizan isminin anlamı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi sosyal medyada hesaplarımızdan takip etmeye devam ediniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.