Anadolu Üniversitesi Teknik Direktörü Gezer’den ilk yarı değerlendirmesi

Anadolu Üniversitesi Teknik Direktörü Gezer’den ilk yarı değerlendirmesi
Yayınlama: 22.12.2023

TFF 3. Lig temsilcisi Anadolu Üniversitesi Teknik Direktörü Sertaç Gezer, ligde ilk yarıyı bitirdikleri noktadan memnun olduklarını belirtti.

2023-2024 sezonu TFF 3. Ligde ilk yarı geçtiğimiz hafta oynanan maçlarla sona erdi. Tarihinde ilk kez bu ligde mücadele eden Anadolu Üniversitesi, 2. Grupta ilk yarıyı 21 puanla 6. sırada tamamladı. Mavi beyazlı ekibin Teknik Direktörü Sertaç Gezer, ligde ilk yarının tamamlanmasının ardından değerlendirmelerde bulundu.

“Özetle ilk yarıyı bitirdiğimiz noktadan memnunuz”
Teknik Direktör Gezer, kulübün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarda şunları kaydetti:
“Takımımız her takımın her takımdan puan alabildiği bu grupta, sezon içerisinde tam da tahmin ettiğimiz puanı alarak play-off hattında ilk yarıyı bitirmiştir. Biz ilk yarıyı iki ayrı bölüm olarak değerlendiriyoruz. İlk yedi maç ve son yedi maç. İlk yedi maçlık periyottan sonra sistem değişikliği ile birlikte hem oynattığımız bazı oyunculardan hem de daha az dakika bulan oyunculardan aldığımız verimi çok arttırdık. Bunun karşılığı 7 maçta 13 puan topladık. Tahmin edildiği üzere bu puan ortalamışını sezon boyunca yakaladığınız anda zaten ilk üçte oluyorsunuz. Özetle ilk yarıyı bitirdiğimiz noktadan memnunuz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.