Eskişehir Kahve Festivali 2024 ne zaman, nerede? Hangi ünlüler katılacak?

Kahve tutkunlarını bir araya getirecek festivalde, kahve firmalarının stantları ve çeşitli etkinlikler yer alacak. Eskişehir Kahve Festivali, 24-25-26 Mayıs tarihlerinde Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda gerçekleşecek.

Eskişehir Kahve Festivali 2024 ne zaman, nerede? Hangi ünlüler katılacak?
Yayınlama: 29.04.2024

Eskişehir Kahve Festivali 2024 ne zaman, nerede? Eskişehir Kahve Festivali’ne hangi ünlüler katılacak? Soruları merak edilmektedir, arama motorlarında, sosyal medya platformlarında, ülkemiz gündeminde ve web sitemizin bu güzide adresinde bu sorulara yanıtlar aranmaktadır. Bizlerde sizin için Eskişehir Kahve Festivali 2024 ne zaman, nerede? Hangi ünlüler katılacak? sorularının yanıtlarını araştırdık. Sayfamızda yer verdik, evet. İşte detaylar;

Kahve festivali bu sene 90’ların esintisiyle geliyoruz sloganı ile yola çıktı ve Hakan Peker, Çelik, Yonca Evcimik, Ayna, Pinhani gibi isimler Eskişehirlilerle buluşacak.

Festivalde sahne alacak sanatçılar ve gruplar şu şekilde belirlendi: 24 Mayıs Cuma: Blok3, 25 Mayıs Cumartesi: Pinhani, Pera, Çağan Şengül, 26 Mayıs Pazar: Hakan Peker, Çelik, Ayna, Yonca Evcimik, Zeynep Dizdar, Ali Güven, Faruk K.

Kahve tutkunlarını bir araya getirecek festivalde, kahve firmalarının stantları ve çeşitli etkinlikler yer alacak. Eskişehir Kahve Festivali, 24-25-26 Mayıs tarihlerinde Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda gerçekleşecek. Biletler satışta! Bu yıl, Eskişehirlilerle buluşacak çok sayıda ünlü isim unutulmaz konserler verecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.